Çizim - Sony

Sanat ve Tasarım Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4.8 MB
  • Version 8.0.A.0.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Sony Mobile Communications
Çizim mobil uygulaması cep telefonunuz da sanatsal anlamda çalışmalar yapabileceğiniz başarılı bir mobil uygulamadır.

Çizim mobil uygulaması Sony şirketi tarafından geliştirilmiş sanatsal resimler ortaya çıkartabileceğiniz başarılı bir mobil uygulamadır. Uygulamayı Android mobil cihazınızda problemsiz bir şekilde kullanmanız mümkündür, üstelik oldukça küçük bir alanı kaplamakla birlikte mobil cihazınızda çok fazla alanı meşgul etmez. 

Hayal gücünüzü ve yeteneklerinizi ortaya koyarak kendinize özgü sanatsal fotoğraf ve resim üzerine eserler ortaya koyabileceğiniz Çizim mobil uygulamasında vakit geçirirken oldukça eğleneceksiniz. Profesyonel anlamda bu işi yapmasanız bile uygulama içerisinde vakit geçirirken hayal gücünüzün ilk güne göre daha ileri bir seviyeye ulaştığını fark edeceksiniz. 

Sizlere ilham verecek kaynaklara göz atmak isterseniz uygulama içerisinde bu tarz sanatsal verilere ulaşmanız da mümkündür. Her anlamda çizim yapmanızı kolaylaştıracak unsurları içerisinde barındıran Çizim mobil uygulamasında sizde çeşitli araç gereçleri kullanarak kendinize özgün eserler yaratabilirsiniz. 

Uygulamayı profesyonel bir şekilde kullanarak farklı farklı çizimler yapmak istediğinizde birden fazla katman oluşturabilir ve her bir katman içerisinde farklı çalışmalar yürütebilirsiniz. Başarılı bulduğunuz çalışmaları arkadaşlarınızla ya da uygulamanın diğer kullanıcıları ile paylaşarak onlara da ilham kaynağı olabilirsiniz. 

Çizim - Sony indir